השתלת שיער בטורקיה –טיפים חשובים

האלטרנטיבה השפויה לטיפולי השתלת השיער היקרים (מאוד) בישראל נמצאת שעה וחצי טיסה מפה, בטורקיה. השתלת שיער בטורקיה תעלה לכם כ- 50% פחותממה שדורשים כאן בישראל,ואם לא די בכך הרי שהטיפולים שם מבוצעים ע"י רופאים בעלי שם עולמי.

טורקיה מגלגלת מיליארדי דולרים בשנה מטיפולי השתלת השיער ואינספור מטופלים מגיעים אליה מכל קצוות העולם. על פניו נדמה כי הכל ורוד שםוכי תוכלו להחזיר את השיער לראשכם במהירותובעלות מינימאלית. על מנת שאכן יהיה כך, חשוב לגשת לתהליך בצורה נכונה ולשים לב למספר פרטים חשוביםהקשורים לבחירת הקליניקה. להלן הם לפניכם.

אל תבחרו קליניקה על סמך תמונות

האפשרות לעבור השתלת שיער בטורקיה פופולארית מתמיד, ורשת האינטרנט מלאה באתרים של קליניקות טורקיות איכותיות כביכול אשר בהן תוכלו לראות אינספור תמונות של השתלות שיער מוצלחות.

מאחר ואין באפשרותכם לוודא את אמיתות הדברים ולבקר בקליניקה המדוברת לפני התחלת הטיפולים (בכל זאת, מדובר בקליניקה שנמצאת מעבר לים), חשוב כי תיעזרו בשירותיה של חברה ישראלית המתמחה בנושא.

חברות רבות יושבות כאן בישראל וכל תפקידן הוא לתווך ביניכם לבין הקליניקה האיכותית ביותר. חברות אלו נמצאות בקשרים אך ורק עם קליניקות טורקיות בעלות מוניטין מוכח שעברו את כל הבדיקות הנדרשות על ידן (ביקורים תקופתיים במקום עצמו, איסוף של אינספור חוות דעות מלקוחות מכל רחבי העולם וכו').

כך ניתן להיות בטוחים שמה שמחכה לכם בטורקיה אכן תואם את הציפיות.

התעקשו על רופא מומחה ולא על טכנאי

בטורקיה, לעומת בישראל, גם טכנאים יכולים לבצע את פרוצדורת השתלת השיער, כל עוד יש רופא במקום (בדומה לאחיות שמיילדות, כל עוד יש רופא נשים במשמרת).

למרות שמדובר באנשי מקצוע ברמה מאוד גבוהה שאין סיבה שלא יספקו את התוצאות המצופות (בטורקיה מקפידים מאוד על איכות הטיפולים), ההמלצה שלנו היא בכל זאת להתעקש אך ורק על רופא מומחה וכמובן שהטיפול יבוצע בקליניקה אשר נמצאת בפיקוח ממשלתי.

ליווי צמוד של החברה שתתקשרו עימה מהארץ יבטיח זאת וימנע בלבול וחוסר הבנה שנובעים מאי הבנת השפה במקום.

דרשו אחריות של שנה לפחות

תוצאותיה של השתלת שיער מוצלחת אמורות להימשך לכל החיים. יחד עם זאת, החצי שנה עד שנה הראשונות נחשבות לתקופה קריטית אשר תנבא את הצלחת הטיפול.

זוהי התקופה בה זקיקי השיער אמורים להיקלט טוב בעור המטופל כאשר השתלה ברמה גבוהה וסלקציה טובה של הזקיקים אמורים להגביר אתסיכוייהקליטה. בטורקיה אתם אכן מקבלים זאת, אך עדיין, לכל צרה שלא תבוא, הקפידו להתקשר עם קליניקה שלא מהססת לספק אחריות של חצי שנה עד שנה לפחות.

עצם ביצוע ההתקשרות דרך חברה ישראלית מתמחה, תאפשר לכם לא רק להשיג את תנאי האחריות הטובים ביותר מבחינתכם, אלא גם להפעיל את האחריות במקרה הצורך בצורה מהירה, מבלי שתצטרכו להסתבך יותר מידי עם בירוקרטיה טורקית מסובכת.

שיהיה בהצלחה!